Dovanų kavinė

Pačioje Birštono širdyje – J. Basanavičiaus aikštėje

Rūšinė kava ir gurmaniški desertai gėlių ir unikalių interjero detalių apsuptyje.

Čia susipina du svarbiausi „Pievų” elementai – gastrobaras ir gėlės. Gėlių ir interjero detalių apsuptyje čia jaukiai galite pasimėgauti puodeliu šviežiai skrudintos kavos, sveikuolišku ar veganišku desertu, besiklausydami čia gyvenančių dviejų Bernardų – zebrinių amadinų – raminančio čiulbėjimo.

Namų interjero dekoro mylėtojai čia galės išsirinkti naują puošmeną savo namams, o besirūpinantys sveikata – nusipirkti ekologiškų kūno priežiūros produktų.

Tikimės, kad čia rasite raktą į džiaugsmą ir ramybę – jums brangių žmonių ir jūsų pačių.

Maisto ir gėrimų meniu

Peržiūrėkite mūsų siūlomų išskirtinių gėrimų ir gurmaniškų skanėstų meniu.

Rūšinė kava

Vieninteliai Birštone verdame tik aukščiausios kokybės kavą iš rūšinių, pačius geriausius apdovanojimus atrankų metu pelniusių, pupelių. Šias kavos pupeles tiekia mūsų partneriai „Kavos broliai”.

Gurmaniški desertai

Prie puodelio kavos siūlome sveikuoliškus „Gėrybės” pyragėlius, kurie mums buvo tikras atradimas. Sveikas desertas gali būti ne tik labai skanus, bet ir gražus. Šiuos gardumynus gamina šeima iš pajūrio – Agnė ir Raimondas, patys atkeliauja pas mus į krautuvėlę ir atveža pyragėlius, kuriais galime džiuginti savo klientus.

Beatos ledai

Šiltuoju metų sezonu kviečiame užsukti paragauti pačių tikriausių „Beatos virtuvės” ledų, pagamintų tik iš natūralių produktų. Jogurtiniuose leduose rasite natūralų jogurtą, riešutiniuose – tikrą maltų riešutų pastą, šokoladiniuose – tikrą belgišką šokoladą. Šerbetas gaminamas iš saldžiausių vaisių tyrės.

Mūsų partneriai

Aukščiausios kokybės maistas ir gėrimai iš rinktinių tiekėjų Lietuvoje.

Švęsk pas mus

Švęsk gimtadienį ar kitą tau svarbią šventę pas mus. Talpiname iki 20 žmonių kompaniją.