Restoranas

brunch’as • pietūs • kokteiliai

Sezoninė, moderni virtuvė iš vietos ūkininkų produkcijos

Pievų sezoninis meniu nustebins ir pačius išrankiausius gurmanus. Mūsų patiekaluose susilieja moderni europietiška virtuvė ir lietuviškos tradicijos. Produktus patiekalams tiekiame iš ekologiškų ir tvarių vietos ūkių. Pievų rinktinių gėrimų kolekcija ir ypatingi kokteiliai taps Jūsų skonio receptorių SPA.

Meniu Rezervuoti staliuką

Sezoninė virtuvė

Su metų laikais besikeičianti moderni europietiška virtuvė, derinanti modernumą su Lietuviškomis tradicijomis.

Rinktiniai gėrimai

Originalūs kokteiliai iš rinktinių gėrimų, ekologiški vynai ir lietuviškas kraftinis alus.

Rūšinė kava

Šviežiai skrudinta rūšinė kava, kurią ruošia apdovanojimus pelnę baristos.

Gurmaniški desertai

Mūsų virtuvėje pagaminti desertai ir pyragai visiems smaližiams – ir veganams ar netoleruojantiems gliuteno.

Beatos ledai

„Beatos virtuvės” ledai pagaminti tik iš natūralių produktų.

Sezoninė virtuvė

Su sezonais besikeičiantis meniu. Maisto produktus tiekiame iš vietos ūkininkų. Renkamės tvarius ir ekologiškus ūkius. Pievų maistas – visuomet šviežias, sveikas ir pritaikytas moderniems mitybos standartams. Netoleruojate gliuteno ar renkatės veganišką mitybą? Nesibaiminkite – pas mus neteks rinktis tik iš bulvyčių su skirtingais pagardais 🙂

Rinktiniai gėrimai

Rinktiniai, aukščiausios kokybės gėrimai, išrinkti mūsų partnerio someljė. Itin plati džino kolekcija, patenkinsianti pačius išrankiausius džino mėgėjus. Originalūs Pievų kokteiliai ir kraftiniai alūs iš mūsų draugų „Kuro aparatūroje”.

Rinktiniai gėrimai

Rūšinė kava

Vieninteliai Birštone verdame tik aukščiausios kokybės kavą iš rūšinių, pačius geriausius apdovanojimus atrankų metu pelniusių, pupelių. Šias kavos pupeles tiekia Lietuvoje esantys skrudintojai.

Gurmaniški desertai

Prie puodelio kavos siūlome mėgautis mūsų pačių keptais naminiai pyragais. Turintiems specialių mitybos poreikių siūlome ir sveikuoliškus desertus. Sveikas desertas gali būti ne tik labai skanus, bet ir gražus. Šiuos gardumynus su meile gaminame patys.

Beatos ledai

Šiltuoju metų sezonu kviečiame užsukti paragauti pačių tikriausių „Beatos virtuvės” ledų, pagamintų tik iš natūralių produktų. Jogurtiniuose leduose rasite natūralų jogurtą, riešutiniuose – tikrą maltų riešutų pastą, šokoladiniuose – tikrą belgišką šokoladą. Šerbetas gaminamas iš saldžiausių vaisių tyrės.

Nijolė

Nijolė Gudaitė

Nu labai gražėja ir skanėja ši vieta, pasakiška aplinka gėlių apsuptyje 😋 Kava tobula ir tie išskirtiniai puodukai, ko gero tampa geriausia vieta Birštone. O ir darbuotojai gerąja prasme atsipalaidavę ir neįkyriai malonūs, beje keturkojis gurmanas labai pagyvina aplinką 🤗 Sėkmės augant!!!

Simona

Simona Ramanauskienė

Nuostabiausia vieta įsikvėpti, paskanauti, įgyti dovaną, gėlių, gurmaniškų gėrimų ar užkandžių. Ypatinga aplinka, išskirtinis kolektyvas, kitokio pasaulio atmosfera. Mano širdies vieta. Ačiū, kad esate. Visiems linkiu čia apsilankyti!

Dovilė

Dovilė Sakalienė

Maistas tiesiog puikus – šviežias, gardus, visuomet pagamintas su taip, tarsi šiandien būtų ta diena, kai kavinukėje lankysis griežto ūpo Andrius Užkalnis, bet bendrauja šiltai, smagiai ir atsipalaidavę, tarsi būtų ką tik grįžę iš atostogų. Mūsų nauja mėgstamiausia vieta šiame krašte ❤

Arūnas

Arūnas Daukša

Išskirtinė aura, aplika, puikus malonus aptarnavimas. Maistas, kava, pačių gaminti patiekalai, tortai, pyragėliai neapsakomai skanūs. Visada būdami Birštone su šuneliu, kuris ten taip pat džiaugiasi radęs gražiąją draugę, apsilankome ir maloniai bendraujame. Ir vėl labai laukiame kelionės į Birštoną.

Andrius

Andrius Romanovskis

100 km spinduliu nieko geriau nerasite, nes net Vilnius gali pavydėti maisto skonių, aplinkos estetikos ir kavos kvapo. Kai matai, kad tokie demančiukai atsiranda ne tik didmesčiuose – supranti, kad viskas bus gerai.

Eglė

Eglė Kairelė

Ieškodami kavos pirma diena Birštone, iš suplanuotų 3 dienų atostogų atradome Pievose. Žinokite, tiesiog pasaka. Aplinka, atmosfera ir maistas! Meniu nėra platus, tačiau įvairus ir neeilinis – skonio ir vizualinė paletė super! Gerokai reikia pieškoti kažko panašaus aplink. Personalas draugiškas, o šaunusis šuniukas Estė išvis tobula asistentė. Taip jauku! Tikrai rekomenduoju tiems, kas ieško jaukaus, ramaus ir skanaus kampelio savo atosogų metu. Tikrai grįšime ir ateityje.

Staliuko rezervacija

Išvenk eilių ir „atsiprašome laisvų vietų neturime” nesusipratimo.
Rezervuok staliuką dabar. Nori išsinuomoti visą restoraną? Susisiek su mumis.