Eterinis aliejus „Peppermint”

Aukščiausios kokybės ekologiškas pipirmėčių eterinis aliejus, skatinantis budrumą, pozityvumą, lengvinantis kvėpavimą ir gydantis virškinimo problemas.

10,00 su PVM

Turime

Aprašymas

Šiam eteriniui aliejui Indijoje auginamos pipirmėtės pasižymi intensyviai gaivinančiu ir šaldančiu poveikiu. Pipirmėčių eterinis aliejus gerina koncentraciją, padeda mažinti galvos skausmus ir stresą, veikia atpalaiduojančiai, Pipirmėtės taip pat lengvina virškinimo sutrikimus ir padeda esant kvėpavimo takų sutrikimams.

Naudojimas

  • Garinimas. Į difuzorių įlašinkite 3-5 lašus eterinio aliejaus.
  • Voniai. Įlašinkite kelis lašus į vonią. Kad aliejai lengvai išsisklaidytų, prieš pilant į vonią, pirmiausia sumaišykite su trupučiu aliejaus arba skystu muilu.
  • Garų kompresai nuo peršalimo. Įlašinkite 10 eterinio aliejaus lašų į 100ml labai šilto vandens. Pamirkykite kompresą kvapiame vandenyje ir apvyniokite juo norimą vietą (idealiai tinka esant mėlynėms, žaizdoms, raumenų skausmams bei odos problemoms).
  • Masažui. Į bazinį aliejų įlašinkite 1-2% eterinio aliejaus (t. y. į 10 ml lašinti 1-2 lašus eterinio aliejaus); vaikams iki 12 metų šį kiekį sumažinkite perpus.

Sudėtis

100% natūralus mentos piperita lapų aliejus (natūraliai randamas limonenas ir linalolis)

Papildoma informacija

Talpa (ml)

10

Gamintojas

Aromatas

PEPPERMINT

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Eterinis aliejus „Peppermint””