Smilkalai „Papier d’Armenie”

Prancūziški kvepiantys popierėliai, gaminami nuo 1885 metų, yra vieninteliai unikalūs smilkalai, tebegaminami senoviniu būdu iš natūralių medžiagų.

Kategorija: Žymos: , ,

5,00 su PVM

Išvalyti

Aprašymas

Idėja pirmiesiems pasaulyje smilkalams kilo XIX a. Armėnijoje, kai atvykę prancūzai pastebėjo, jog vietiniai žmonės, norėdami dezinfekuoti namus, kambariuose degindavo benzoiną. Taip Prancūzijoje gimė naujas ir niekur nematytas produktas – natūralūs kvapnieji lapeliai, smilkstantys juos uždegus.

Šiandien Prancūzijoje yra toliau vystoma ši idėja ir kuriami unikalūs kvepiančiųjų popierėlių atitikmenys, vieninteliai tokie pasaulyje, išlaikantys senovinį gaminimo būdą. Lėtai degdamas, popierius išskiria miramedžių ir vanilės aromatus bei tam tikrus miško kvapus – aromatą, kurį sukūrė garsusis parfumeris Pranciškus Kurkdjianas.

Taip pat „Papier d’Arménie®“ yra draugiškas aplinkai ir smilkdamas nedaro jokios žalos ozono sluoksniui. Popieriaus lakštai mirkomi alkoholio pagrindu pagamintame tirpale, po to praleidžiami per natūralų druskos tirpalą, kad lėčiau degtų. „Papier d’Arménie®“ gamybai naudojamas sugeriantis popierius yra sertifikuotas „Forest Stewardship Council“ – nepriklausomos tarptautinės organizacijos, skatinančios atsakingą pasaulio miškų valdymą.

Naudojimas

Nuplėškite vieną juostelę, sulankstykite kaip armonikėlę, uždekite ir palikite smilkti ant nedegaus paviršiaus. Vienos juostelės pakanka, kad po jūsų namus pasklistų malonus kvapas.

Papildoma informacija

Kiekis

36 popierėliai

Gamintojas

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Smilkalai „Papier d’Armenie””