Smilkalai „Papier d’Armenie”

Prancūziški kvepiantys popierėliai, gaminami nuo 1885 metų, yra vieninteliai unikalūs smilkalai, tebegaminami senoviniu būdu iš natūralių medžiagų.

5,00 su PVM

Aprašymas

Idėja pirmiesiems pasaulyje smilkalams kilo XIX a. Armėnijoje, kai atvykę prancūzai pastebėjo, jog vietiniai žmonės, norėdami dezinfekuoti namus, kambariuose degindavo benzoiną. Taip Prancūzijoje gimė naujas ir niekur nematytas produktas – natūralūs kvapnieji lapeliai, smilkstantys juos uždegus.

Šiandien Prancūzijoje yra toliau vystoma ši idėja ir kuriami unikalūs kvepiančiųjų popierėlių atitikmenys, vieninteliai tokie pasaulyje, išlaikantys senovinį gaminimo būdą. Lėtai degdamas, popierius išskiria miramedžių ir vanilės aromatus bei tam tikrus miško kvapus – aromatą, kurį sukūrė garsusis parfumeris Pranciškus Kurkdjianas.

Taip pat „Papier d’Arménie®“ yra draugiškas aplinkai ir smilkdamas nedaro jokios žalos ozono sluoksniui. Popieriaus lakštai mirkomi alkoholio pagrindu pagamintame tirpale, po to praleidžiami per natūralų druskos tirpalą, kad lėčiau degtų. „Papier d’Arménie®“ gamybai naudojamas sugeriantis popierius yra sertifikuotas „Forest Stewardship Council“ – nepriklausomos tarptautinės organizacijos, skatinančios atsakingą pasaulio miškų valdymą.

Naudojimas

Nuplėškite vieną juostelę, sulankstykite kaip armonikėlę, uždekite ir palikite smilkti ant nedegaus paviršiaus. Vienos juostelės pakanka, kad po jūsų namus pasklistų malonus kvapas.

Papildoma informacija

Kiekis

36 popierėliai

Gamintojas

1 atsiliepimas apie Smilkalai „Papier d’Armenie”

  1. Deividas Gaizauskas (Patvirtintas pirkėjas)

    Taip

Parašyti atsiliepimą

Ką daryti, jei prekė neatitiko mano lūkesčių?

Jei prekė jums nepatiko arba netiko, ją galima grąžinti per 14 dienų.

Užpildykite grąžinimo formą būtinai nurodydami užsakymo numerį. Atsakingas darbuotojas su Jumis susisieks vėliausiai sekančią darbo dieną.

Pinigai už kurjerio paslaugas grąžinimui nėra grąžinami.

Per kiek laiko pristatomos prekės?

Prekės išsiunčiamos iškart gavus apmokėjimą.

Įprastai prekės siuntimas užtrunka 2-5 dienas.

Ar prekiaujate tik internetu, ar turite ir fizinę parduotuvę?

Prekiaujame ne tik internetu, turime ir fizinę parduotuvę Birštone, Basanavičiaus a. 16.

Kaip pristatomos prekės perkant internetu?

Visus užsakymus siunčiame per DPD. Kurjeris siuntą pristatys jums tiesiai į namus ar pasirinktą paštomatą.

Ar reikia mokėti už pristatymą?

Pristatymas kainuoja nuo 4€.

Jeigu užsakymo suma viršija 100 € – siuntimas nemokamas.