vintažiniai papuošalai ir parfumerija

Balandžio 18 d. – vintažiniai papuošalai ir parfumerija

Balandžio 18 d. Pievose dar vienas susitikimas su parfumerijos edukatore ir meninės parfumerijos prodiusere Edita Vigelyte. Šį kartą Edita – ne viena. Kartu su ja vintažinių papuošalų kolekcionierė, Joora Vintage įkūrėja, Lina Žičkienė.

RENGINYS ATŠAUKTAS

Ką pasakoja praeities akcentai? Vintažinė parfumerija – kas tai? Koks yra parfumerinių kūrinių galiojimo laikas, kuo jie virsta, galiojimo laikui pasibaigus? Ar verta formuoti savo vintažinių kvepalų kolekciją?
Šiuos ir visus jūsų užduotus klausimus apžvelgs parfumerijos kultūros edukatorė Edita Vigelytė. Editos ekspozicijoje rasite vintažinių kvepalų pavyzdžių, taip pat parfumerijos iš FUMparFUM / created by Aistis Mickevičius, Exaltatum perfume by Eglija Vaitkevičė ir kitų parfumerijos autorių kūrybinių laboratorijų.

Visada sendaikčiams meilę jautusi, tvarumo idėjomis ir daiktų istorijomis gyvenanti Lina pasidalins savo pamąstymais apie tai, kas tie vintažiniai papuošalai, kokios jų atsiradimo istorijos, į ką atkreipti dėmesį renkantis jau ne pirmą gyvenimą gyvenantį papuošalą arba ką daryti su jau nebedžiuginančia juvelyrika.

Renginio metu bus galima įsigyti meninės parfumerijos, bei vintažinių papuošalų.

Renginio naujienos – mūsų feisbuke.

RENGINYS ATŠAUKTAS

Pasidalinkite savo mintimis