Eterinis aliejus „Chamomile Blue”

Aukščiausios kokybės ekologiškas eterinis ramunėlių aliejus, pasižymintis ypač raminančiomis, šildančiomis ir migdančiomis savybėmis.

25,00 su PVM

Turime

Aprašymas

Ramunėlė yra viena labiausiai vertinamų senovės vaistažolių, Anglosaksų mitologijoje laikoma šventu augalu. Ši „mėlynoji’ ramunėlių veislė taip vadinama dėl didelio chamazuleno (mėlynos spalvos junginio) kiekio, kuris sustiprina daugelį eterinio aliejaus savybių.

Raminantis ramunėlių kvapas padeda atsipalaiduoti, gydo nemigą, sušvelnina dirglumą, atpalaiduoja raumenis. Didelis antioksidantų ir flavonoidų kiekis padeda apsaugoti ir pagreitinti odos ląstelių atstatymą.

Taip pat puikiai tinka nuo uždegimų, žaizdų, egzemos, bėrimo ir odos alergijos.

Ramunėlių eterinis aliejus yra puiki priemonė burnos opoms šalinti, padeda nuo infekcijų, dantenų skausmų, uždegimo ar apnašų susidarymo.

Naudojimas

  • Miegui. Įlašinkite 1–2 lašus ant pagalvės prieš miegą ten, kur galite tiesiogiai įkvėpti.
    Vidinei sveikatai. Įlašinkite lašą eterinio aliejaus į žolelių arbatą, kad atsipalaiduotumėte.
  • Garinimas. Į difuzorių įlašinkite 3-5 lašus eterinio aliejaus.
  • Voniai. Įlašinkite kelis lašus į vonią, kad aliejai lengvai išsisklaidytų, prieš pilant į vonią, pirmiausia sumaišykite su trupučiu aliejaus arba skystu muilu.
  • Garų kompresai nuo peršalimo. Įlašinkite 10 eterinio aliejaus lašų į 100ml labai šilto vandens. Pamirkykite kompresą kvapiame vandenyje ir apvyniokite juo norimą vietą (idealiai tinka esant mėlynėms, žaizdoms, raumenų skausmams bei odos problemoms).
  • Masažui. Į bazinį aliejų įlašinkite 1-2% eterinio aliejaus (t. y. į 10 ml lašinti 1-2 lašus eterinio aliejaus); vaikams iki 12 metų šį kiekį sumažinkite perpus.

Sudėtis

100% natūralus matricaria recutita gėlių aliejus (natūraliai randamas limonenas ir linalolis)

Papildoma informacija

Talpa (ml)

3

Gamintojas

Aromatas

CHAMOMILE BLUE

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Eterinis aliejus „Chamomile Blue””