Eterinis aliejus „Eucalyptus”

Aukščiausios kokybės ekologiškas eterinis eukalipto aliejus, palengvinantis uždegimo ir peršalimo simptomus.

8,00 su PVM

Turime

Aprašymas

Vietiniai australai nuo seno labai vertino eukalipto poveikį sveikatai, todėl Australijoje jis yra vienas populiariausių natūralių vaistų peršalus. Eukaliptas turi antioksidantinių ir antibakterinių savybių, todėl peršalus ar sergant kvėpavimo takų ligomis patariama šiuo eteriniu aliejumi masažuoti krūtinę. Taip pat eukliptas gali padėti gydyti žaizdas ar dantenų uždegimą.

Naudojimas

  • Garinimas. Į difuzorių įlašinkite 3-5 lašus eterinio aliejaus.
  • Voniai. Įlašinkite kelis lašus į vonią. Kad aliejai lengvai išsisklaidytų, prieš pilant į vonią, pirmiausia sumaišykite su trupučiu aliejaus arba skystu muilu.
  • Vidinei sveikatai. Įlašinkite lašą eterinio aliejaus į žolelių arbatą, norėdami padidinti dėmesio koncentraciją ir gauti daugiau energijos.
  • Garų kompresai nuo peršalimo. Įlašinkite 10 eterinio aliejaus lašų į 100ml labai šilto vandens. Pamirkykite kompresą kvapiame vandenyje ir apvyniokite juo norimą vietą (idealiai tinka esant mėlynėms, žaizdoms, raumenų skausmams bei odos problemoms).
  • Masažui. Į bazinį aliejų įlašinkite 1-2% eterinio aliejaus (t.y. į 10 ml lašinti 1-2 lašus eterinio aliejaus); vaikams iki 12 metų šį kiekį sumažinkite perpus.

Sudėtis

100% natūralus eucalyptus globulus lapų aliejus (natūraliai randamas limonenas)

Papildoma informacija

Talpa (ml)

10

Gamintojas

Aromatas

Eucalyptus

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Eterinis aliejus „Eucalyptus””