Eterinis aliejus „Lemon Verbena”

Aukščiausios kokybės ekologiškas Citrininių verbenų eterinis aliejus, raminantis atpalaiduojantis ir padedantis užmigti.

14,00 su PVM

Turime

Aprašymas

Citrininių verbenų eterinis aliejus raminančiai veikia žmogaus organizmą, suaktyvina protinę veiklą bei didina koncentraciją. Liaudies medicinoje šis aliejus naudojamas gydyti virškinimo sutrikimams ir toksinams šalinti iš organizmo. Taip pat citrininė verbena ramina kvėpavimo takus, lengvina atsikosėjimą ir dezinfekuoja gleivines.

Naudojimas

  • Garinimas. Į difuzorių įlašinkite 3-5 lašus eterinio aliejaus.
  • Voniai. Įlašinkite kelis lašus į vonią. Kad aliejai lengvai išsisklaidytų, prieš pilant į vonią, pirmiausia sumaišykite su trupučiu aliejaus arba skystu muilu.
  • Garų kompresai nuo peršalimo. Įlašinkite 10 eterinio aliejaus lašų į 100 ml labai šilto vandens. Pamirkykite kompresą kvapiame vandenyje ir apvyniokite juo norimą vietą (puikiai tinka esant mėlynėms, žaizdoms, raumenų skausmams bei odos problemoms).
  • Masažui. Į bazinį aliejų įlašinkite 1-2% eterinio aliejaus (t.y. į 10 ml lašinti 1-2 lašus eterinio aliejaus); vaikams iki 12 metų šį kiekį sumažinkite perpus.

Sudėtis

100% natūralus lippia citriodora lapų aliejus (natūralus geraniolis, limonenas ir linalolas)

Papildoma informacija

Talpa (ml)

10

Gamintojas

Aromatas

LEMON VERBENA

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Eterinis aliejus „Lemon Verbena””