Eterinis aliejus „Rosemary”

Aukščiausios kokybės ekologiškas rozmarinų eterinis aliejus, gerinantis atmintį ir budrumą.

10,00 su PVM

Turime

Aprašymas

Rozmarinas yra labai vertinamas kaip viena geriausių priemonių gerinti atminčiai. Pasakojama, kad Senovės Graikijos studentai egzaminų metu apsivyniodavo kaklus rozmarino šakelėmis, siekdami suaktyvinti protą. Būtent dėl tokios savybės šis eterinis aliejus idealiai tinka skubantiems ar protinį darbą dirbantiems žmonėms.

Rozmarinas taip pat mažina nerimą, gerina susikaupimą ir miegą. Be to, šis eterinis aliejus pasižymi antibakterinėmis savybėmis.

Naudojimas

  • Garinimas. Į difuzorių įlašinkite 3-5 lašus eterinio aliejaus.
  • Vidinei sveikatai. Įlašinkite lašą aliejaus į žolelių arbatą, kad padidintumėte dėmesio koncentraciją.
  • Voniai. Įlašinkite kelis lašus į vonią. Kad aliejai lengvai išsisklaidytų, prieš pilant į vonią, pirmiausia sumaišykite su trupučiu aliejaus arba skystu muilu.
  • Garų kompresai nuo peršalimo. Įlašinkite 10 eterinio aliejaus lašų į 100ml labai šilto vandens. Pamirkykite kompresą kvapiame vandenyje ir apvyniokite juo norimą vietą (idealiai tinka esant mėlynėms, žaizdoms, raumenų skausmams bei odos problemoms).
  • Masažui. Į bazinį aliejų įlašinkite 1-2% eterinio aliejaus (t. y. į 10 ml lašinti 1-2 lašus eterinio aliejaus); vaikams iki 12 metų šį kiekį sumažinkite perpus.

Sudėtis

100% natūralus rozmarinus officinalis lapų aliejus (natūraliai randamas limonenas ir linalolis)

Papildoma informacija

Talpa (ml)

10

Gamintojas

Aromatas

ROSEMARY

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Eterinis aliejus „Rosemary””